• ŞEpnolat üst

Doğu'nun en büyük giyim mağazası Cadde AVM açıldı

ERKHABER / ERZURUM - Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük giyim mağazası Cadde AVM, bugün düzenlenen törenle hizmete açıldı. Cadde AVM'nin açılışı, Erzurum'da, siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi. 

Erzurum'un tanınmış işadamları Onur Temiz ve Abdulrezzak Cellat'ın işletmeciliğini üstlendiği Cadde AVM, bugün yapılan açılış töreniyle kapılarını Erzurum ve tüm Doğu'ya açtı. 

Erzurum Valisi Okay Memiş, AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, ETSO Meclis Başkanvekili Saim Özakalın, Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, Palandöken Belediye Başkanı Muhammed Sunar, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Erzurum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Barlak, işadamları ve gazetecilerin katıldığı törenle, birbirinden önemli giyim markaları, Erzurum halkıyla buluştu. 

Açılışta konuşan Vali Okay Memiş, Erzurum'un en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi'nin tam da göbeğinde açılan mağaza ile şehir ticaretinin hareketleneceğine inandığını belirterek, "İşletmecilerimizi hem ticari hayata katkıları hem de istihdama verdikleri destek nedeniyle kutluyorum" dedi. 

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir de birbirinden değerli ve sektörde söz sahibi olmuş markaların tek bir çatı altında toplanmış olmasının önemine dikkat çekip, işadamları Abdulrezzak Cellat ve Onur Temiz'i kutladı. 

  • 4 / 1 Doğu'nun en büyük giyim mağazası Cadde AVM açıldı 0

  • 4 / 2 Doğu'nun en büyük giyim mağazası Cadde AVM açıldı 1

  • 4 / 3 Doğu'nun en büyük giyim mağazası Cadde AVM açıldı 2

  • 4 / 4 Doğu'nun en büyük giyim mağazası Cadde AVM açıldı 3

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.