SPOR Haber Girişi : 01 Haziran 2021 15:46

...Ve Sekmen elini çekti...

"Erzurumspor'dan elini çek" diye kampanya başlattığı Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, taleplere duyarsız kalmadı ve kulüpten elini çekme kararı aldığı ve bunu yakın çalışma arkadaşlarıyla paylaştığı öğrenildi.

ORKUN ÇİZMELİ / ÖZEL HABER

KARIŞIK

 

ERKHABER / ERZURUM - Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un Süper Lig'den düştükten sonra bazı kesimlerin "Erzurumspor'dan elini çek" diye kampanya başlattığı Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, taleplere duyarsız kalmadı ve kulüpten elini çekme kararı aldığı ve bunu yakın çalışma arkadaşlarıyla paylaştığı öğrenildi. 

Büyükşehir Belediye Erzurumspor'a olan tüm desteğini çekme kararı alan Başkan Sekmen'in yakın çevresine "Erzurumspor'a talip olanları gelsinler, kulübü alsınlar. İsterlerse kulübün ismindeki Büyükşehir Belediye ibaresini de değiştirebilirler. Erzurum'a spor yatırımlarımızı artırarak devam edeceğiz, ancak Büyükşehir Belediye Erzurumspor'dan bizden istenildiği gibi elimizi çekiyoruz" dediği öğrenildi. 

Başkan Sekmen'in aldığı bu kararı düzenleyeceği basın toplantısıyla resmen açıklayacağı öğrenilirken, tüm gözler "Başkanlığa talibiz" açıklaması yapan Ali Demirhan ile Kürşat Karakaş'a çevrildi.  

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Muammer Aydın 02 Haziran 2021 14:12

    Çebi delik sosyal medya hesabından sekmen ve ömerdizgunehakaret edip küfür eden ben erxurumluyum diyen provakorlere sesleniyorum. Haydi kurtarın erzurumspora takima sahip çıkın bakalım ödeyin 50.000 TL borcu kulübün adiniida Erzurum spor koyun muradiniza erin. Ben İstanbul dan yazıyorum. Bakın burada derege gidiyorum millet birbirine destek değil köstek oluyor. İnanın bazen aralarında olmaktan utanıyorum. Yazıklar olsun sekmen başkanı yerden yere vuranlaa utanın. Takım düştüğü sezon bir tane deplasmana kara yolu ile bitmedi..Kursatdiye yandı Kar adam Maltepe de ikamet ediyor oradan erzurumspora nasıl yonetecek bilmiyorum. Ali Demirhan başkan sekmen desteği ile başarılı oldu. Bundan sonrası pek hayırlı gözükmüyor inşallah takım amatör lige dusmez