• Büyükşehir-1
SİYASET Haber Girişi : 14 Mart 2023 10:02

Millet İttifakı ortak listede anlaştı

Millet İttifakı partilerinin il başkanları ilk kez, tam kadro bir araya geldi. Yemekte buluşan il başkanları, yaklaşan seçimlerle ilgili istişarelerde bulundular.

ERKHABER / ERZURUM - Millet İttifakı partilerinin il başkanları ilk kez, tam kadro bir araya geldi. Yemekte buluşan il başkanları, yaklaşan seçimlerle ilgili istişarelerde bulundular. İYİ Parti İl Başkanı Fatih Güneyin, CHP İl Başkanı Suat Dülger, Saadet Partisi İl Başkanı Faik Çalık, DEVA Partisi İl Başkanı Vahit Bingöl, Demokrat Parti İl Başkanı Oğulcan Kaya, Gelecek Partisi İl Başkanı Menderes Koç, ilk kez eksiksiz olarak bir masanın etrafında buluştular. 

KARIŞIK

Dün akşam yemeğinde bir araya gelen il başkanları ve teşkilat mensupları, yaklaşan seçimlerle ilgili istişarede bulundular. Basına kapalı olarak gerçekleşen toplantıda, teşkilatlar olarak ortak listeye bakış açıları tartışıldı. 

 

Basına sızan bilgiler arasında seçime tek liste halinde gidilmesi kararı çıktığı öğrenildi. Ancak liste sıralaması konuşulmadı. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Ejder Tepesi 14 Mart 2023 15:08

    Anlaşin anlaşin ferdi çıkarları bir kenara koyun. Ülkenin geleceği için bunu yapmak mecburiyetinde siniz. Yoksa gelecek nesiller sizleri affetmez.