• Büyükşehir-1
SİYASET Haber Girişi : 28 Mart 2022 10:33

MHP İl Başkanı Karataş Tortum’da  

İl ve ilçe teşkilatıyla birlikte Tortum ilçesine çıkarma yapan MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, ilçe halkıyla biraraya geldi...

ERKHABER / ERZURUM- İl ve ilçe teşkilatıyla birlikte Tortum ilçesine çıkarma yapan MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, ilçe halkıyla biraraya geldi...  Vatandaşların MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye selam gönderdiği görüşmelerde ülke birlikteliği için atılan adımların yakından takip edildiğine vurgu yapıldı.  

KARIŞIK

MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş son olarak Tortum ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Tortum İlçe Başkanı İlhan Uzun, meclis üyeleri, İl yönetim kurulu üyeleri, İlçe başkanları, İlçe yönetimi ve çok sayıda teşkilat mensubunun katılımı ile yapılan istişare toplantısında gündeme dair konulara değinen Karataş “ ülkemizin daha güzel yarınlara ulaşması için nefessiz çalışmaya ve güçlü yürümeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi. 

Vatandaşların ve esnafın sorunlarını not ettiklerini ve çözüm için yoğun uğraş vermeyi sürdüreceklerini dile getiren MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş “ MHP her zaman ülke yönetimi için hazırdır. Her durumda sorun çözebilecek kabiliyeti bünyemizde taşıyoruz. Şehrimizin sorunları için de esnafımız ve vatandaşlarla bir araya geliyoruz. Bu bizim görevimiz ve bunu yapmak zorundayız. Teşkilâtımızla birlikte şehrimizin bütün sorunlarını masaya yatırıyor ve çözüm için gerekli adımları atıyoruz” sözlerine yer verdi. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.