GÜNCEL Düzenleme Tarihi : 04 Ocak 2021 14:41 Haber Girişi : 04 Ocak 2021 14:41

Kazım Karabekir Stadyumu baştan aşağı yenileniyor...

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, "Kazım Karabekir Stadının üzerinin kapatılacağını ve stadın yenileceğini söyledi."

Sinan ÖZÇAYLAK'ın özel haberi...

 

ERKHABER / ERZURUM - AK PARTİ Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti Milletvekilleri, telekonferans yolu ile Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile görüştüler. Şehrin sorunlarının çözümüne yönelik gerçekleştirilen toplantı sonrası bir açıklama yapan, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, " Taleplerimizi sayın bakanımıza ilettik, Kendisi de önümüzdeki günlerde Erzurum'a gelerek müjdeyi verecek. Erzurum şartlarına uygun olmayan Kazım Karabekir Stadının üzerinin kapatılmasını ve stadda ciddi bir yenileme talebimiz oldu. Kendisi bu talebimizi makul karşıladı. Stadın yenilenmesi için talimat verdi. Ayrıca Erzurum'a Bakanlık tarafından 10 bin kişilik bir kapalı spor salonunun da yapılacağını belirtti. Şehrimize hayırlı olsun. Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Milletvekilerimize gayretlerinden ötürü teşekkür ediyorum" dedi. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Özgür Gürol 05 Ocak 2021 00:24

    Sürekli stadı yenileyeceğinize yeniden yapsanıza abiler...

  • Sunmani yıldırım IYI Parti yakutiye ilçe teş baska 04 Ocak 2021 19:49

    Erzuruma acil olarak 10 bin k8sikik spir sakini yerine istihdam edilecek iş alanı açılması daha makbul degilmi bizde bi laf var aç ayı oynamaz diye hakkum8z açlık yokluk içinde hele bi bakin sosyal yardımdan kaç aile geçiniyor bunun için bir çözüm gerekmezmi kıymetli baskanim

  • Murat Güven 04 Ocak 2021 18:22

    Keşke yeni stad yapılsaydı.