• Büyükşehir-1
SİYASET Haber Girişi : 09 Şubat 2024 19:05

İş insanı Fuat Demir, Oltu'dan Belediye Başkan Adayı oldu

İş insanı Fuat Demir, Oltu'dan Belediye Başkan Adayı oldu
İş insanı Fuat Demir, Oltu'dan Belediye Başkan Adayı olduğunu duyurdu. Demokrat Parti'den aday olan Demir, " Oltu halkının iradesini bayraklaştırmak için bu yola çıktık." dedi.

ERKHABER / ERZURUM - Demokrat Parti'den Oltu Belediye Başkan Adayı olan Fuat Demir, "Oltu halkının yoğun talebi karşısında kayıtsız kalmamız söz konusu değildi. Amacımız rakip olmak değil Oltu'muza daha iyi hizmet edebilmektir." dedi. 

KARIŞIK

"Biz oltunun evladıyız" diyen Demir,  "Biz bu şehirde yaşıyoruz, derdimiz davamız gelişmiş bakımlı, temiz, gençlere istihdam sağlamış, sosyo kültürel yapıya dokunan bir belediyeciliktir.

Yıllardır bunu göremediğimizden dolayı biz halkımız adına buradayız. Gerek çevresel sosyal gerek maddi manevi gelişim için bu yola baş koyduk. Derdimiz davamız ilçemizi planlı programlı bir şekilde kalkındırma geliştirme ve mutlu, huzurlu, yaşanır, müreffeh, gelişmiş, temiz bir ilçe inşa etmektir. Başka bir niyetimiz olmadı. Halkımızla birlikte daha gelişmiş daha temiz daha kalkınmış daha iyi bir Oltu için çıkıyoruz bu yola. Desteklerinizi bekliyoruz.

 

Oltu halkının iradesini bayraklaştırmayı gaye edinen demokrasi mücadelemizde yanımızda bir tek “sen “eksiksin diyor ve bir ve beraber yol yürümeyi teklif ediyoruz Biz hazırız! Hazır mısın Oltu? Amacımız rakip olmak değil Oltu'muza daha iyi hizmet edebilmektir. Oltu halkının yoğun talepleri üzerine biz bu yola girdik." dedi. 

 

Oltu'da ciddi yatırımları olan ve istihdama katkı sağlayan, İş İnsanı Fuat Demir'in adaylığını açıklaması ilçede sevinçle karşılandı. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.