• Büyükşehir-1
GÜNCEL Haber Girişi : 24 Kasım 2022 16:13

İl protokolünden ETSO yönetimine tebrik ziyareti

Erzurum’un üst protokolü, 12 Kasım’da yapılan seçimle göreve gelen Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) yönetimine tebrik ziyaretinde bulundu.

ERKHABER / ERZURUM - ETSO’yu ziyaret eden Vali Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Saim Özakalın, Meclis Başkanı Gökhan Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle Başkan Özakalın’ın makamında bir araya geldi. ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Saim Özakalın ve yönetimine yeni dönemde başarı dileyen protokol üyeleri, Erzurum’un sosyo ekonomik anlamda gelişmesi ve hak ettiği konuma ulaşması için işbirliği içinde çalışmaya ve ortak hedefler doğrultusunda hareket etmeyi sürdüreceklerini dile getirdiler.
ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Saim Özakalın da, yeni dönemde tecrübenin yanında genç ve dinamik bir yönetim oluşturmaya özen gösterdiklerini belirterek, “Oda yönetimi olarak şehrimize ve bölgemize katma değer kazandıracak projeler üretecek ve yaşadığımız sıkıntıların çözümü için mesai harcayacak arkadaşlarımızla yol yürümeyi planladık. İnşallah kurumlar arası işbirliğine de önem vererek, istişare ve ortak akılla hedeflerimize ulaşmayı umut ediyoruz. Bu konuda başta üyelerimiz olmak üzere bizlere destek verecek herkese teşekkür ediyorum” dedi.

KARIŞIK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • İBRAHİM GÖZÜTOJ 25 Kasım 2022 00:12

    Ges ile ilgili atılacak adımlara biz de katkı sunmak istiyoruz, öncelikle üretim sektöründe faaliyet gösteren firmalara öncelik tanınmalı ortaklık PET oranı üretim sektöründe faaliyet gösteren firmaların 2022 deki fatura tutarına göre PET edilmeli, üretmeyip Rantiyecilik adına birilerine peşkeş çekilmemeli. İnanıyorum ki sayın başkan özakılın bu hassasiyetleri göz önünde bulunduracaktır saygılarım la