• Büyükşehir-1
EKONOMİ Haber Girişi : 05 Nisan 2024 09:58

Erzurumlu kadınlar e-ticaretle bal satacak

Erzurumlu kadınlar e-ticaretle bal satacak
Erzurum Kadın Kooperatifi KUDAKA desteğiyle yaptığı sözleşme gereği e-ticaret üzerinden bal satışı yapacak.

ERKHABER / ERZURUM - Erzurum Kadın Kooperatifi KUDAKA desteğiyle yaptığı sözleşme gereği e-ticaret üzerinden bal satışı yapacak.
2024 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında onaylanan ve Erzurum Kadın Kooperatifi tarafından yürütülecek olan “Teknik Destek ile Yükselen Bölgesel Bir Marka: balistegelsin.com” isimli projesinin destek sözleşmesi imzalandı.
Erzurum Kadın Kooperatifi'de Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Şekerdağ Polat , Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı’nda (KUDAKA) onaylanan teknik destek projesi kapsamında, kooperatif bünyesinde www.balistegelsin.com e-ticaret sayfası kurulduğunu belirterek, “Nitelikleri balların e ticaret yoluyla müşteriye ulaşması sağlanacak ve e-ticarette bölgesel bir marka yükselmiş olacaktır. Dünya hasılasındaki payı sürekli artan dijital ekonominin en önemli unsuru olan e-ticaret yerel ve bölgesel kalkınmaya da büyük katkılar sağlayan önemli bir araçtır. Yapacağımız proje ile yöremizdeki kadınların e-ticaret yoluyla bölgesel kalkınmada itici güç olmaları sağlanacaktır. Bu süreçte, KUDAKA Genel Sekreteri. Oktay Güven’e alakası ve desteği için teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

KARIŞIK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.