• Büyükşehir-1
MAGAZİN Haber Girişi : 02 Aralık 2021 13:04

Erzurum'da kuaförlerin enleri şov yaptı

Erzurum'da kuaförlerin enleri şov yaptı
Erzurum’da Türkiye Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Federasyonu tarafından dayanışma gecesi düzenlendi. Gözler Erzurumlu dünya çapında başarıları olan Harun Cici'yi aradı. Ancak Cici'nin bu etkinliğe davet edilmediği öğrenildi. 

ERKHABER / ERZURUM - Erzurum’da Türkiye Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Federasyonu tarafından dayanışma gecesi düzenlendi. Gözler Erzurumlu dünya çapında başarıları olan Harun Cici'yi aradı. Ancak Cici'nin bu etkinliğe davet edilmediği öğrenildi. 

KARIŞIK

Düzenlenen programa Erzurum’dan birçok kuaför ve berber katılırken, etkinlikte Türkiye milli takımında yer alan Türkiye’nin en tanınmış 4 kuaförü de gösteri yaptı.

 

 

Topuz tasarımında Yurdaçal Salman, kumaş katlama sanatında Şükran Aslan, erkek kesim ve saç tekniklerinde Kemal Sülük ve renklendirme ve kesim tekniklerinde Bora Üner davetlilere eğitim verdi. Değişik saç kesim teknikleri ve renklendirmelerin yapıldığı etkinlikte kuaförler yeni tasarımları sektörün enlerinden öğrendi. 

 

 

Etkinlikte yeni saç şekillerinin denendiği mankenlere ise ilgi oldukça yoğun oldu. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Türkiye Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Federasyonu Başkanı Bayram Karakaş, “Federasyon olarak Türkiye’nin değişik illerinde etkinlikler düzenliyoruz. Erzurum sanatkarları, üstatları ve tedarikçileriyle bir bütün olmuş. Bizim sektörümüz bir bütün, ayrıştırma gibi şansımız yok. Bugün biz tedarikçisiyle ve mesleğe hizmet edenleriyle bir aradayız. Türkiye’nin en değerli hocaları arkadaşlarımıza hem gösteri yapıyor hem de eğitim veriyorlar. Erzurum bizi bağrına bastı” dedi.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.