GÜNCEL Haber Girişi : 02 Haziran 2021 15:30

Dadaş cağ kebabını özledi

Erzurum’da uzun bir aradan sonra restoranların açılması ile birlikte Erzurumlular pandemi döneminde hasret kaldığı cağ kebabına kavuştu.

EKSİ25HABER / ERZURUM - Erzurum’da uzun bir aradan sonra restoranların açılması ile birlikte Erzurumlular pandemi döneminde hasret kaldığı cağ kebabına kavuştu.
Normalleşme süreciyle birlikte lokantaların açılması ile birlikte Erzurum’da cağ kebabı işletmelerinde yoğunluk yaşandı. Lokantaların açılmasıyla birlikte cağ kebabına hasret kalan Erzurumlular uzun bir aranın ardından ocak başında cağ kebabı yemenin keyfini yaşadı.
Cağ kebabını özlediklerini dile getiren vatandaşlar, “Müthiş bir lezzet bu damak zevkine uzun süredir hasret kalmıştık. İnşallah normalleşme süreci hep böyle devam eder” dediler.
Cağ kebabı ustaları ise Erzurum’da yapılan cağ kebabının başka yerde yapılamayacağını belirterek, müşterilerini cağ kebabı yemeye davet ettiler.

KARIŞIK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.