• Büyükşehir-1
SİYASET Haber Girişi : 09 Mart 2023 14:42

Avukat Arısoy'a önemli görev

Avukat Arısoy'a önemli görev
Erzurum, Erzincan, Kars Ardahan illerinde SKM Koordinasyonunu Arısoy sağlayacak.

ERKHABER / ERZURUM - İYİ Parti önceki dönem Erzurum Yönetim Kurulu üyesi Avukat Yakup Çağrı Arısoy’a Parti Genel Merkezi tarafından, Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Bölge Koordinatörlüğü görevi verildi. Erzurum, Erzincan, Kars Ardahan illerinde SKM Koordinasyonunu Arısoy sağlayacak.

KARIŞIK

 

İYİ Parti Seçim İşleri Başkanı Şenol Sunat’tan görevi alan Arısoy, Ardahan ve Kars’ta İYİ Parti teşkilatlarını ziyaret ederek çalışmalarına başladı.  İYİ Parti YSK Temsilcisi Avukat Mustafa Tolga Öztürk'ün Başkanlığında yürütülen çalışmalar kapsamında, bu gün de Erzurum İl Başkanlığını ziyaret eden Arısoy; Başkan Fatih Güneyin ile bir süre sohbet etti. 14 mayısta yapılacak seçimler öncesinde özellikle başta seçim güvenliği olmak üzere, sandık görevlilerinin belirlenmesi, eğitimi, ve seçim günü organizasyonu ile ilgili olarak çalışmalar yapacak. 

 

Millet ittifakı ortağı Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Suat Dülger’le de bir araya gelen, sevilen bir isim olan Avukat Yakup Çağrı Arısoy, “Bu seçimler çok önemli. İYİ Parti olarak istiyoruz ki adil bir yarış olsun. Halkın iradesi firesiz bir biçimde sandığa yansısın. Seçimler bir demokrasi şölenine dönüşsün. Bu manada ittifakın diğer ortağı partilerle dört ilde görüşerek, ortak çalışma yapacağız. Muradımız odur ki sandıktan halkın iradesi çıksın. Bu yolda bizlerle birlikte hareket eden İl örgütlerinin kıymetli başkanlarına teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.