• Büyükşehir-1
EKONOMİ Haber Girişi : 30 Ağustos 2021 13:16

Özyapar'lardan yeni yatırım

ERKHABER / ERZURUM - Genç Girişimci Merve Özyapar’ın Erzurum’a açtığı Ata Bronz Gold Furniture mobilya mağazasının açılışını AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Fevzi Polat ile ünlü modacı Ivana Sert yaptı.

KARIŞIK

Açılışa katılan AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, konuşmasında açılışı yapılan mağazanın Erzurum’u temsil eden kaliteli ürünler satacağını ifade etti. Erzurum için çok kaliteli ürünler satacak bir mağazanın açılışını yapmaktan mutluluk duyduğunu belirten Aydemir, “Hakikaten Erzurum’u tarif ve temsil eden iki ailenin evlatları burada istihdam oluşturacak çok güzel bir yatırım yaptılar. Burada 10’un üzerinde vatandaşımız çalışacak ve ekmek parası kazanacak. Bundan ötesi Erzurum’un adına layık ve nitelik ifade eden kaliteli ürünler burada satılacak. Bu mağazanın açılacağını duyunca içimde bir huzur duygusu hissettim. Ivana hanımda burada bizimle beraber açılışa katıldı. Kendisi gerçekten çok zarif ve nezaket örneği bir hanımefendi. Ben Merve Özyapar hanımefendiyi de tebrik ediyorum. Bir hanımefendinin bu işlerle uğraşması da çok örnek bir harekettir” dedi.

Açılışta konuşan Genç Girişimci Merve Özyapar, “Bugün ailemin destekleri ile Ata Bronz Gold Furniture mobilya mağazasının açılışını yaptık. Ailemin Tahtacılar’da Özyapar Satış Mağazası olarak 87 yıl hizmet verdiği yerde böyle bir mağazanın açılışını yapmanın gururunu yaşıyorum. Dünyaca ünlü bir mobilya markasının ürünlerini mağazamızda satışa sunduk. İlk etapta 10 kişiye istihdam sağladık. Tabi bu bir başlangıç. Hedefim daha çok Erzurumlu’ya iş imkanı sağlamak. Bu doğrultuda gerekli olan planları yaptık. Ailemin desteği ile bugün aslında büyük bir projenin ilk adımlarını attık. Bu gururlu günümde başta ailem, sayın Milletvekilimiz İbrahim Aydemir, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Fevzi Polat, ünlü modacı Ivana Sert ve tüm davetlilere teşekkür ederim” dedi.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.