İYİ Partili Özdemir: Seçilirsem, Horasan'ın bir mahallesini bizzat temizleyeceğim

ERKHABER / ERZURUM - İYİ Parti Horasan Belediye Başkan adayı Hayrettin Özdemir, iddialı söylemleriyle dikkat çekiyor. İlçe merkezinin halinin içler acısı olduğunu, mahallelerin pislikten geçilmediğini öne süren Özdemir, "31 Mart'ta seçilirsem, bizzat ben temizlikçi elbisesini giyeceğim ve bir mahalleyi temizleyeceğim" dedi. 

 

Seçim çalışmaları kapsamında kahvehane ziyaretlerinde bulunan ve buradaki vatandaşlara seslenen Özdemir, "Çok samimi söylüyorum ki Horasan'ın köyleri, ilçe merkezine kıyasla çok daha temiz, daha bakımlı. Horasan'ın merkez mahalleler pislik ve çöp içerisinde. Allah bana nasip ederse, bizzat ben temizlikçi elbisesi giyeceğim ve mahallelerin birini temizleyeceğim" dedi. 

Siyasi rakiplerinin kendisiyle ilgili olarak karalama kampanyası yürüttüğünü savunan Özdemir, "Benim seçim çalışmalarım sırasında para dağıttığımı, gelince bu parayı belediyenin kasasından alacağımı söylüyorlar. Belediyenin tek bir kuruşu Hayrettin Özdemir’e haram olsun" diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.