• Büyükşehir-1
SPOR Haber Girişi : 17 Mart 2023 09:42

Erzurumspor, myWorld’le iş ortaklığı Gerçekleştirdi.

Erzurumspor, myWorld’le iş ortaklığı Gerçekleştirdi.
Erzurumspor FK, myWorld ile iş ortaklığına imza attı.

ERKHABER / ERZURUM - Erzurumspor FK, kulüp tesislerinde gerçekleştirilen imza töreniyle myWorld’le iş ortaklığı sağladı. Erzurumspor Tesislerinde gerçekleşen imza törenine Erzurumspor FK başkanı Ahmet Dal, Kulüp Asbaşkanı İdris Akdemir, yönetim kurulu üyesi Ali Karataş ve myWorld yetkilileri katıldı. 

KARIŞIK

Yapılan her alışverişin ödüllendirildiği ve hem müşterilere hem de iş ortaklarına sayısız faydalar sağlayan myWorld markası, alışveriş yaparken fayda elde etmek üzerine kurulmuş bir sistem.
İş ortaklığı programı, üye işletmelere rekabetçi avantajlar ve işlerini büyütebilecekleri bir platform sağlıyor.Bunun yanında myWorld tüm dünyada müşterilerine nerede olurlarsa olsunlar indirimli alışveriş yapma, tasarruf etme ve ileride yapacakları alışverişlerinde kullanabilecekleri alışveriş puanları gibi sayısız faydalar sağlayan bir yapı.

Erzurumsporlu taraftarların myWorld üzerinden oluşturacağı kayıt işleminden sonra anlaşmalı noktalardan yapacağı tüm alış verişler hem taraftara hem de Erzurumspor'a kazandıracak...

Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olun myWorld’le anlaşmalı tüm işletmelerden gerçekleştirilecek alışverişlerle Erzurumspor'a destek olabilirsiniz.

Uygulamaya https://www.myworld.com/registration/partner/9560071  üzerinden veya www.erzurumsporfk.org üzerinden kayıt olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.