• Büyükşehir-1
YAŞAM Haber Girişi : 22 Ocak 2023 12:17

Trabzon'a atanan Dadaş bürokrata Erzurum'dan ziyaret...

Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak ataması yapılan Lokman Arıcıoğlu'nu ziyaret eden dostları, görevinde başarılar diledi. 

ERKHABER / ERZURUM - Kısa bir süre önce Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Lokman Arıcıoğlu'nu Erzurumlu dostları ziyaret etti. 

KARIŞIK

Arıcıoğlu'nun Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'ndeki dostları, başarılı bürokrata Trabzon'daki yeni görevi için "hayırlı olsun" ziyareti gerçekleştirdi. 

Balıkesir'de 4 yılı bulan görev süresi içerisinde yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettirren ve Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak ataması yapılan Lokman Arıcıoğlu'nu ziyaret eden dostları, görevinde başarılar diledi. 

Kalabalık bir grupla yapılan ziyaretten büyük memnuniyet duyan Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, göreve başlamasıyla birlikte Erzurum'dan yoğun ziyaretçi akınına uğruyor. 

LOKMAN ARICIOĞLU KİMDİR?

1974 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Erzurum’da tamamlayan Arıcıoğlu, Atatürk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan 1999 yılında mezun oldu. 2014 yılında Yüksek Lisansını İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinde tamamladı.

1999 senesinde İstanbul Zeytinburnun’da beden eğitimi öğretmeni olarak atanmasıyla başlayan meslek hayatına, 2010-2014 yılları arasında Beylikdüzü İlçesinde devam etti. Görev süresince, özellikle ilgilendiği Atletizm branşında çalıştırdığı okul takımı sporcuları, kros ve puanlı atletizmde Türkiye Şampiyonu oldu. Başarılı sporcularından Tuğba GÜVENÇ; 3000 m. Engellide Avrupa Şampiyonluğunu kazandı ve Rio Olimpiyatlarında 2016 yılında ülkemizi başarıyla temsil etti. Ayrıca bu süre zarfında; Federasyonlarda ve Sivil Toplum Kuruluşlarında gönüllü olarak aktif görev alan Lokman Arıcıoğlu, bunun yanında Antrenörlük, Spor Okulları Koordinatörlüğü İl-İlçe Tertip Komitelerinde, spor kulüplerinde yöneticilik görevlerini yürütmüş ve değişik projelerde çalışmalar yapmıştır.

2014 yılında Gençlik ve Spor Bakanlığına Beşiktaş-Beyoğlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü olarak çalışmaya başlayan Arıcıoğlu, daha sonra İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Okul Sporları, Spor Faaliyetleri ve Özel Spor Tesislerinde Şube Müdürü olarak çalıştı. 2018-2022 yılları arasında Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yapmıştır. Makamın takdirleriyle 2022 yılı Aralık ayından itibaren atandığı Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine halen devam etmektedir.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.