SİYASET Haber Girişi : 11 Eylül 2020 17:22

Siyasette 'İYİ' şeyler de oluyor...

İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar yönetim kurulu, ilçe ve teşkilat başkanlarıyla birlikte Deva Partisi Kurucu İl Başkanlığı görevine getirilen Vahit Bingöl'ü ziyaret etti. 

ERKHABER / ERZURUM - İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar, beraberinde Yakutiye İlçe Başkanı Fatih Güneyin, Palandöken İlçe Başkanı Ahmethan Efe, Aziziye İlçe Başkanı Mehmet Akay, Kadın Politikalarından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ayşegül Arıcı, Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Tubay,  İl Başkan Yardımcısı Kemal Akın, Ömür Dadaş, parti yönetim kurulu üyesi Alparslan Evliyaoğlu, Palandöken Teşkilat Başkanı Burak Kayserili, Yakutiye Teşkilat Başkanı Sümmani Yıldırım ile birlikte, Deva Partisi Kurucu İl Başkanlığı görevine getirilen Vahit Bingöl'ü ziyaret etti. 

KARIŞIK

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar, " Siyasi partiler, vatandaşa hizmet maksadıyla kurulan yapılardır. Bu manada Deva Partisi'de ülke yönetiminde etkin olabilme maksadıyla kuruldu. Ortak Payda Başta ülkemiz ve yerelde Erzurum'un meseleleridir. Siyasi hoş görü içinde bulunduğumuz şu günlerde en çok ihtiyacımız olan şey. İl Başkanlığı görevine atanan, kadim dostum Vahit Bingöl'ü tebrik ediyorum. Kendisi siyaset noktasında tecrübeli bir isimdir. Her ne kadar siyaseten farklı partilerde olsak da, Erzurum'un menfaatleri için yeri geldiğinde taşın altına birlikte elimizi sokacağız. Kendisini yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi. 

 

 

 

 

 

 

Deva Partisi İl Başkanı Vahit Bingöl ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, " Başkan atandıktan sonra ilk siyasi parti ziyaretini İYİ Parti gerçekleştirdi. İl Başkanı Melih Kırkpınar'a ve ekibine bu nazik davranışlarından ötürü teşekkür ediyorum. Erzurum bizim önceliğimiz, ilin kalkınması ve hemşerilerimizin refahı için elimden gelen gayreti göstereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın." dedi. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.