Nilüfer Erzurum Platformu'ndan Erzurumlu Mümessil'e destek

ERKHABER / ERZURUM - Erzurumlu Mümessil filminin Bursa'daki galası Nilüfer Erzurumlular Platformu ve Şahika Group'un katkılarıyla yapıldı. "Birlikte Daha Güçlüyüz" sloganıyla yapılan organizasyonda Özdilek Park Cinetime'da 4 salonda gösterim yapıldı. Gösterime filmin başrol oyuncuları Burak Bozdağ ile Dila Danışman da katıldı. 

Nilüfer Erzurumlular Platformu Başkanı ve Şahika Group yöneticilerinden Taner Şahika,  “Değerlerine sahip çık, değerli kal Erzurum” parolasını benimsediklerini ve bu doğrultuda çekimleri tamamen Erzurum'da gerçekleşen ve Erzurum'u konu eden "Erzurumlu Mümessil" filmine destek amacıyla etkinliği düzenlediklerini söyledi. 

Platform olarak Cinetime'daki 4 salonu tamamen kapattıklarını ifade eden Şahika, "Erzurumlular olarak birlik ve beraberlik içerisinde olmak zorunda olduklarını ifade eden Şahika, " İyilik amacıyla çıktığımız bu yolda Erzurum'un  yararına yönelik güzel şeyler yapan üreten ve kente değer katan Hemşehrilerimizle işbirliği içerisindeyiz. Bugün yaptığımız programın ana temasını özetlersek;  Bizler değerlerimize bugün olduğu gibi yarında sahip çıkacağız.  Değerlerimize sahip çıkmanın yaşamımızdaki önemini ve insani ilişkilerimizi nasıl değiştirebileceğini görmekteyiz.Bizim derdimiz memleket.. Bizim birlikteliğimiz ve beraberliğimiz şehrimiz ve ülkemiz için düşünen, üreten ve katma değer katan herkesle işbirliği yapacak olan bir birlikteliktir. Bizlerin moral takviyesi için böylesine güzel bir film ortaya koyan tüm Erzurumlu Mümessil ekibine ve emeği geçenlere teşekkür ederim.'' diye konuştu


Gala gösteriminin ardından Nilüfer Erzurumlular Platformu Başkanı Taner Şahika dizinin başrol oyuncusu Burak Bozdağ'a plaket takdim ederek başarılar diledi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
Karışık