ASAYİŞ Haber Girişi : 20 Şubat 2013 17:44

Nazilli Belediye Başkanı'ndan Erzurumspor'a küfür, hakaret ve şok sözler...

İstanbulspor'u şampiyon yaptıracağım!

ERKHABER / ERZURUM-  Nazilli Belediye Başkanı'ndan Erzurumspor'a küfür, hakaret ve şok sözler...

 

İstanbulspor'u şampiyon yaptıracağım!

 

Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un 4-0 galibiyetiyle sonuçlanan Nazilli Belediyespor maçına Nazilli Belediye Başkanı MHPli Haluk Alıcık'ın küfürleri, Erzurumspor yedek kulübesine saldırısı ve "İstanbulspor'u şampiyon yaptıracağım" sözleri damgasını vurdu...

Nazilli'de oynanan ve BB Erzurumspor'un Nobre (2), Mehmet Albayrak ve Ersel Aslıyüksek'in golleriyle 4-0 kazandığı maçta futbol ve siyasette görmek istenilmeyen olaylar yaşandığı öğrenildi. 

BB Erzurumsporlu yöneticilerin ERKHABER'e verdiği bilgilere göre, maçı izlemeye gelen Nazilli Belediye Başkanı MHPli Haluk Alıcık, 90 dakika boyunca protokol tribününde ağza alınmayacak küfürler etti. BB Erzurumsporlu futbolcu ve teknik heyet ile maçın hakemine küfürler yağdırdığı iddia edilen Başkan Alıcık'nın maçın bitiminde de BB Erzurumspor'a ait yedek kulübesine saldırdığı iddia edildi. 

BB Erzurumspor'un hakemlerle maç kazandığını iddia ederek küfür ve hakaretler ettiği öne sürülen Başkan Alıcık'nın "Sizi şampiyon yaptırmayacağım, İstanbulspor'u şampiyon yaptıracağım" diye de bağırıp hakaretler ettiği belirtiliyor.

 

DEMİRHAN: BELEDİYE BAŞKANININ YAPTIKLARINI SONRADAN ÖĞRENDİM 

ERKHABER'in konuyla ilgili sorularını yanıtlayan BB Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan, "Maalesef söylediğiniz bu olaylar yaşandı. Sayın başkan maç boyunca takımımıza, bizlere küfür ve hakaretlerde bulundu. Ancak biz kendisine cevap vermek istemedik. Ancak maçtan sonra yaptıklarını ben de sizden öğrendim ve yönetici arkadaşlarıma sordum onlar da doğruladı. Sayın başkan maç bitiminde yedek kulübemize giderek hakaret ve küfürlerine devam etmiş ve İstanbulspor'u şampiyon yapacağını söylemiş. Bunları duyunca bir spor adamı olarak çok üzüldüm" dedi..

 

DEMİRHAN: KULÜP BAŞKANLARI BİZİ İYİ AĞIRLADI

BB Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık'nın aksine Nazilli Belediyespor Başkanı Erdoğan Eker'in kendilerini çok iyi misafir ettiğini belirterek, "Camiam adına kendisine teşekkür ediyorum" diye konuştu...