SİYASET Haber Girişi : 10 Şubat 2021 12:43

İYİ Parti'den Erzurum çıkarması...

İYİ Parti Genel Merkezi Erzurum'a adeta çıkarma yapacak. Perşembe günü Erzurum'a gelecek olan ekip, ilçe ziyaretleri ve esnaf gezileri gerçekleştirecek.

ERKHABER / ERZURUM - İYİ Parti Genel Merkezi Erzurum'a adeta çıkarma yapacak. Perşembe günü Erzurum'a gelecek olan ekip, ilçe ziyaretleri ve esnaf gezileri gerçekleştirecek. 

KARIŞIK

Yarın Havayolu ile Erzurum'a gelecek olan İYİ Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Grup Başkanı Prof.Dr. İsmail Tatlıoğlu, Genel İdare Kurulu Üyeleri Berna Sukas, İsmet Koçak, Celal Karapınar, Erzurum Milletvekili Naci Cinisli bir dizi temas ve incelemelerde bulunacak. İlçe ziyaretleri gerçekleştirecek olan ekip, Erzurum merkezde de STK ziyaretleri ve esnaf gezileri yapacak. 

 

Konu ile ilgili bir açıklama yapan İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar, " Perşembe günü Erzurum'da olacak olan parti yöneticilerimiz, 2 gün Erzurum'da kalacaklar. Perşembe günü saat 13.00'da Parti İl Binamızda basınla bir araya gelecekler. Ardından ilçe ziyaretlerimiz olacak. Esnaf ziyaretleri ve STK'larla görüşecekler. Erzurum'un sorunlarını yerinde tespit etmek, gündeme getirmek ve çözüm önerileri sunmak için burada olacaklar." dedi... 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.