SİYASET Haber Girişi : 21 Ocak 2020 14:09

İYİ kadro görücüye çıktı...

Geçtiğimiz ay genel merkez tarafından İl Başkanlığı görevine getirilen İşadamı Melih Kırkpınar, yönetimini Palan Otel’de düzenlenen programla tanıttı.

 

ERKHABER / ERZURUM - Geçtiğimiz ay genel merkez tarafından İl Başkanlığı görevine getirilen İşadamı Melih Kırkpınar,  yönetimini Palan Otel’de düzenlenen programla tanıttı.

Tanıtım programına İYİ Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli, İYİ Parti Mersin Milletvekili Zeki Hasan Sıdalı, İl Başkanı Melih Kırkpınar ve çok sayıda partili katıldı. 

 

 

İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar, Erzurum’un sorunlarını sadece dile getirmekle kalmayıp, çözüm önerilerini de sunacaklarını belirterek, “Daha öncede söyledim. Biz bu göreve kavga etmek için gelmedik. Erzurum’un sorunlarını çözme noktasında elimizi taşın altına koymaya geldik.  

 

 

Köy köy, mahalle mahalle dolaşıyoruz. Sorunları bildiğimiz gibi, çözümünü de biliyoruz. Bunları her fırsatta dile getireceğiz. Bu şehir bizim şehrimiz.  Vatandaşlarımızın her zaman yanında ve emrindeyiz. Yönetimimizi oluştururken en dikkat ettiğimiz husus, her kesimi kucaklamak oldu. İYİ Parti, her görüşten insanının rahat rahat siyaset yapabileceği, demokratik alt yapıya sahip. Bundan sonra yılmadan, yorulmadan, hedefe ilerleyeceğiz. Her şey iyi olacak… ”dedi. 

 

 

İYİ Parti Mersin Milletvekili Zeki Hasan Sıdalı ise Erzurum’da olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek “ İYİ Parti olarak bu kadim kentte güçlü ve iddialı bir yönetim oluşturduk. Melih Kırkpınar ve yönetiminin önemli başarılara imza atacağına yürekten inanıyorum ”diye konuştu. 

 

 

İYİ Parti Erzurum milletvekili Naci Cinisli ise Erzurum’un sorunlarını TBMM gündemine taşımaya devam edeceklerini söyledi. İYİ Parti’yi Erzurum’da emin ellere teslim ettiklerinin de altını çizen Cinisli, “ Şehrimizde sorunlar her geçen gün büyüyor. Çiftçi toprağa küsmüş. Esnaf siftah yapamaz durumda. Memur ve işçi karamsar. Halkımız İYİ Parti kadrolarına güveniyor ve her geçen gün desteğini artırıyor. Bizde bu güvene layık olmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.  

Tanıtım toplantısında yeni yönetim kurulu üyeleri de tek tek söz alarak kendini tanıttı. Toplantı toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. 

 

 

İYİ Parti'nin yeni yönetimi şöyle,

İl Başkanı -Melih Kırkpınar

İl Genel Sekreteri ve İl Sözcüsü- Yasin Gökhan

Teşkilat Başkanı- Kemal Akın

Yerel Yönetimler Başkanı -Av.Gündüz Güneş

Gençlik Politikaları Başkanı- Av.Cengizhan Eken

Uluslarası İlişkiler Başkanı -Av.Serdar Tanas

Hukuk ve Seçim İlişkileri Başkanı- Av.Çağrı Arısoy

Kadın Politikaları Başkanı -Ayşegül Arıcı

Siyaset Akademisi Başkanı -Süha Mühürdaroğlu

Toplumsal Politikalar Başkanı -Ömür Dadaş

STK İlişkiler Başkanı -Yılmaz Ceyran

Siyasi İşler Başkanı -Alparslan Evliyaoğlu

Mali İşler Başkanı- Ertuğrul Tosun

Ekonomi Politikaları Başkanı- Nejat Kaptan

 

Yönetim Kurulu Üyeleri

Ayhan Yiğit

Murat Kılıç

Selçuk Kurt

Erkan Derin

Salih Aras

Nisa Kara

Fatma Yıldız

İnci Kantarkaya

Selami Kafkas

Hikmet Ak

Yakup Yılmaz

Hasan Sincar

Emrullah Bayram

Nurgül Fazıloğlu

Mustafa Kaya

Nilgün Karadağ

Balabey Yıldız

Sevinç Efendioğlu

Mehmet Özkorucuklu

Selami Yağar

Canan Yıldırım

Yusuf Oluroğulları

Sadrettin Eşrefoğlu

Figen Karatoprak

Fevzi Güzel

Bekir Temel

Nabi Kurt

Hanifi Onay

Muhammet Kırkpınar

Reşat Aksakal

Yakup Çetris

Alpay Aktürk

Sedat Sezer

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Sunmani yıldırım 22 Ocak 2020 09:45

    Bizler Kırkpınar ile daha güçlü bir kadroyla bismillah dedik Erzurum hakkında yüzünü Güneşe döneceğini biz hizmet edmek için kadrolaştık bu kadroya her bir erzurumlununda katkı sağlayacağını umuyoruz çünkü sen yok isen bir eksiğiz ilksiyle yola devam edecez yüce rabbim yar ve yardımcımız olsun ya başaracaz ya başaracaz