• Büyükşehir-1
YAŞAM Haber Girişi : 23 Kasım 2022 13:57

Emniyet Müdürü Tuncer'den O polislere tebrik

Emniyet Müdürü Tuncer, iki polise de görev sorumluluğundan ötürü teşekkür edip, çeşitli hediyeler verdi.  

ERKHABER / ERZURUM - Erzurum'da dün akşama doğru Şehir Hastanesi'nin hemen karşısında yanmaya başlayan belediye otobüsündeki yangını ilk fark eden ve canları pahasına yangına müdahale ederek olası facianın önüne geçen iki polis, bugün Erzurum Emniyet Müdürü Levent Tuncer'in makamında ağırlandı. Emniyet Müdürü Tuncer, iki polise de görev sorumluluğundan ötürü teşekkür edip, çeşitli hediyeler verdi.  

KARIŞIK

 

Palandöken İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 7319 kodlu devriye ekipler amiri Komiser Recep K. ile polis memuru Muharrem K., dün içerisinde yolcular bulunan belediye otobüsünün motor kısmından dumanlar çıktığını fark etti. Hemen hareke geçen polisler, otobüs şoförünü uyararak, aracı durdurmasını sağladı. Otobüsteki yolcuları güvenli bir şekilde tahliye eden iki polis, daha sonra yoldan geçen bir kamyonu durdurup, kendi ekip araçlarında bulunan yangın söndürme tüpleriyle yangına müdahale etti. 

Otobüsün tavanına kamyon kasasını kullanarak çıkan ve hızlı bir şekilde yangını söndüren komiser Recep K ve polis memuru Muharrem K., canları pahasına oluşması muhtemel bir faciayı önlemişti. 

Erzurum Emniyet Müdürü Levent Tuncer, bugün iki kahraman polisi makamında ağırladı. Her iki polise görev anlayışı ile vatandaşlarımızın daha vahim bir durumda kalmadan, otobüse ve otobüsteki vatandaşların tahliyesinde göstermiş oldukları cesaret, duyarlı ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Emniyet Müdürü Tuncer, çeşitli hediye takdim etti.

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.