Çocuklardan başkan amcalarına teşekkür videosu

ERKHABER / ERZURUM - Yakutiye ilçe sınırları içerisinde bulunan Başyapıt Sitesi'nde yaşayan çocuklar, sitelerinin eskiyen ve bakımsız haldeki oyun parkını yenileyen Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar'a hazırladıkları videoyla teşekkür ettiler. Başkar Uçar, kendisini duygulandıran teşekkür videosunu sosyal medya hesabından paylaşıp, "Onların bir tebessümü dünyaya bedel" dedi. 

İlçedeki sorunları tespit etmek için sık sık sahaya çıkıp, mahalle mahalle gezen Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, Başyapıt Sitesi'ne yaptığı ziyaret sırasında, çocuklardan oyun parkının bakımsızlığına yönelik şikayetler aldı. Çocukların, "Oyuncakların çoğusu kırık, sağlam olanlarla da oynamaya korkuyoruz. Zemini de toprak, düşünce yaralanıyoruz. Oyun parkurumuzu yeniler misiniz?" isteğine kayıtsız kalmayan Başkan Uçar, ekibine talimat vererek, parkın yenilenmesini istedi. 

Yakutiye Belediyesi ekipleri kısa süre içerisinde oyun parkını çocukların istedikleri gibi yeniledi ve kullanıma sundu. Mahallede yaşayan çocuklar da kendilerinin isteğini yerine getiren Başkan Uçar'a bir teşekkür videosu hazırladı. "Başkan amca oyun parkımızı yenilediğin için teşekkür ediyoruz" diyen çocukların, videosunu sosyal medya hesaplarından paylaşan Başkan Uçar, "İlçemizdeki Başyapıt Sitesi'nin minikleri bahçelerine yaptığımız oyun parkı için bizlere teşekkür videosu yollamışlar. Onların bir tebessümü dünyalara bedel.. Kendilerine kucak dolusu sevgiler.." dedi. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
Karışık