YAŞAM Haber Girişi : 19 Ekim 2021 11:53

Acı haber... Dursun Şen'i kaybettik...

Erzurum'un sevilen isimlerinden biri olan, Horasan'ın Belediye eski Başkanı Dursun Şen, İstanbul'da geçirdiği kalp krizi sonucu 67 yaşında hayata veda etti. 

ERKHABER / ERZURUM - Horasan Belediye eski Başkanı Dursun Şen, seyahat nedeniyle gittiği İstanbul'da, geçirdiği kalp krizi sonucu 67 yaşında, yaşama veda etti. Şen'in ani ölümü, yakınlarını ve sevenlmerini yasa boğdu. Belediye Başkanlığı sonrasında, şehrin entellektüel kimliğine çeşitli gazetelerde yazdığı köşe yazıları ve yaptığı televizyon programlarıyla ciddi katkılar sağlamış olan Dursun Şen, açık sözlülüğü ve muhalif tavrı ile tanınıyordu.Biz de ERK MEDYA ailesi olarak, merhuma Allah'tan Rahmet, eş dost ve yakınlarına da sabırlar diliyoruz. 

KARIŞIK

 

DURSUN ŞEN KİMDİR? 

1954 yılında doğdu. İlköğrenimini Horasan’da tamamladı. Liseyi Erzurum ve İzmit’te okudu. Atatürk Üniversitesi’nden mezun olan Şen, bir dönem kömür işletmelerinde çalıştı. İstifa ederek siyasete atıldı ve sırasıyla gençlik kolları, ilçe ve il başkanlığının ardından bir dönem de Horasan Belediye Başkanlığı yaptı. Çeşitli yerel gazetelerde köşe yazarlığı yaptı. Dursun Şen evli ve iki çocuk babasıydı. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.