SİYASET Haber Girişi : 21 Ocak 2021 13:49

400 kadın İYİ Parti'ye üye oldu...

İl Başkanı olduğu günden bu güne İYİ Parti'ye ciddi bir ivme kazandıran iş adamı Melih Kırkpınar, İYİ Parti'nin üye sayısını artırmak için ciddi gayretler gösteriyor.

ERKHABER / ERZURUM - İl Başkanı olduğu günden bu güne İYİ Parti'ye ciddi bir ivme kazandıran iş adamı Melih Kırkpınar, İYİ Parti'nin üye sayısını artırmak için ciddi gayretler gösteriyor. Geçtiğimiz yıl şehrin muhtelif yerlerinde üye kayıt stantları açan ve 500 yeni üye kaydı yapan İYİ Parti'de dün de 400 kadın partiye üye kaydı yaptırdı. 

KARIŞIK

 

İYİ Parti Erzurum İl Başkanlığı'nda büyük hareketlililk yaşandı. Partiye üye olan 400 kadın için İl Başkanlığı'nda toplu üye kaydı programı düzenlendi. Programa İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, video konferans yöntemi ile katıldı.

 

İYİ Parti Erzurum İl Başkanı olduktan sonra partiye üye kazandırmak için çalışmalarına hızlı başlayan Melih Kırkpınar'ın yoğun gayretleri sayesinde partiye üye olan 400 kadın için bugün toplu üyelik programı düzenlendi. Koronavirüs önlemlerinin alındığı programda coşku görülmeye değerdi.

 

İl Başkanı Melih Kırkpınar'a sevgi selinin gösterildiği programda Başkan Kırkpınar, partiye üye olanlarla tek tek görüşerek yakından ilgilendi. Programda üye kaydı yaptıran kadınlara seslenen İl Başkanı Melih Kırkpınar, " Bu gün bana ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'E hayatımızın en büyük mutluluklarından birini yaşattınız. Gücümüze güç kattınız. Sizlerden aldığımız bu moral ve motivasyonla Erzurum'da iktidar yürüyüşümüzü de başlatmış oluyoruz. Genel Başkanımızın sık sık ifade ettiği gibi, bizde bir kez daha şunu söylüyoruz, biz bu iktidar yolunu, kadınlarımız ve gençlerimizle birlikte yürüyeceğiz. Heyecanımız çok büyük, gittiğimiz her yerde vatandaşımızın bize gösterdiği teveccühe minnetdarız. Artık siyasette alternatifsizlik söz konusu değil. Bu iktidarın bir alternatifi var o da İYİ Parti'dir." dedi. 

 

Programa Video Konferans yöntemi ile katılan Genel Başkan Meral Akşener'de yeni üye olan kadınlara hitaben yaptüığı konfuşmasında, " İnşallah baharda yeni parti binamızın açılışı için Erzurum'a gelerek sizleri kucaklama fırsatını bulacağız. Sizler bizim için kıymetlisiniz, cesurlar hareketinin birer neferi oldunuz. Birlikte güçleneceğiz, sorunlarımızı birlikte aşacağız. Sizlerin bize verdiği destek çok kıymetli. Bizleri sizlerle buluşturan İl Başkanımız Melih beye teşekkür ediyorum. Her geçen gün büyüyoruz. Kocaman bir aile oluyoruz." dedi. 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.